WSPÓŁPRACA

B2004982-ABA9-43EF-BA2F-8488CF7B6DA6_1_105_c

PARTNER

Jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych klientów w zakresie dostaw części z tworzyw sztucznych i zespołów montażowych, przeznaczonych do najbardziej wymagających zastosowań, zwłaszcza w branży motoryzacyjnej.

Pomagamy im w realizacji celów w zakresie rozwoju, dostaw, jakości i bezpieczeństwa. Wspólnie wypracowaliśmy udaną, długoterminową obecność na rynku.

Ze względu na profil produkcyjny naszych głównych klientów, największy wolumen produkcji dotyczy elementów karoserii i wewnętrznych elementów wykończeniowych.
Nasza oferta obejmuje, kompleksowy rozwój produktu w oparciu o wymagania klienta, wsparcie techniczne na etapie koncepcji produktu lub modyfikacji, w tym optymalizacja procesu w oparciu o wymaganą jakość i koszt.

4145bedb-78a3-4983-8b26-26925c761769

MOŻLIWOŚCI

W zależności od zapotrzebowania, możemy zaproponować odpowiednią technologię do odpowiednich zastosowań : od małych serii - laminowanie ręczne GFK, RTM do wielkoseryjnych DCPD lub SMC.

Wspieramy przy projektowaniu i tworząc modele i narzędzia do produkcji jednostkowej i seryjnej, tworząc produkt w oparciu o podane dane 3D lub / i przygotowując własne CAD / CAM.

Stosujemy wysokiej jakości materiały czołowych dostawców, zarówno żywice, jak i wszelkiego rodzaju wzmocnienia (maty, włókna, tkaniny, rowing) szklane, węglowe i kevlarowe.

Działamy na rynku globalnym jako dostawca rozwiązań i systemów. Cenimy zaangażowanie i lojalność naszych pracowników i inwestujemy w ich rozwój, zapewniając jednocześnie bezpieczne środowisko pracy.