O NAS

DCIM100MEDIADJI_0292.JPG

O NAS

Motoplast to nowoczesna firma z tradycjami, specjalizująca się w produkcji elementów kompozytowych która powstała w 1979 r.  Do sztandarowych produktów MOTOPLASTU z tamtych czasów należały m.in. kaski motocyklowe, spojlery samochodowe i owiewki motocyklowe.  

W kolejnych dekadach konsekwentnie rozwijaliśmy produkcję i sferę usług, osiągając poziom, który pozwala nam dziś oferować kompleksową obsługę i wysokospecjalistyczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Obecnie proponujemy kompleksowy serwis, obejmujący: koncept, wykonanie projektu i prototypu, stworzenie narzędzi i produkcję seryjną na dowolną skalę.

Naszą ambicją jest wszechstronna i profesjonalna obsługa, stąd też liczne innowacje, doskonalenie narzędzi i inwestycje w ludzi, których fachowość stanowi o naszym potencjale.

CE515AFC-ED24-4AB7-93F7-F1970BA4319C_1_105_c

SIEDZIBA

W październiku 2015 r,  wznieśliśmy nową siedzibę firmy, która została usytuowana w strefie aktywizacji gospodarczej w Niepruszewie.

W związku z dynamicznym rozwojem i ogromnym potencjałem firmy, po pięciu latach od budowy nowej siedziby podjęto decyzję o dalszej rozbudowie zakładu, która zakończy się w IV kwartale 2021 roku, zwiększając powierzchnie produkcyjno-magazynową do 12 000 m2.

Zrzut ekranu 2021-05-7 o 21.29.08

LOKALIZACJA

Bliskie sąsiedztwo autostrady A2, centralne usytuowanie na szlaku komunikacyjnym Warszawa – Berlin, to poważny logistyczny atut, doceniany przez naszych Partnerów.

Hala produkcyjna została zaprojektowana z myślą o produkcji elementów kompozytowych na dużą skalę.

Zaopatrzona w nowoczesny park maszynowy i najświeższe technologie, stanowi o sukcesie firmy na wyjątkowo konkurencyjny rynku. Idea otwarcie nowego zakładu produkcyjnego była potwierdzeniem naszych ambicji i odpowiedzią na rosnące zainteresowanie firmą MOTOPLAST w świecie.

Znacząco zwiększyliśmy produkcję, która została wsparta poważnymi inwestycjami w nowoczesne technologie.